baza turystyczna
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Michałowie
Sienkiewicza 21A, 16-050 Michałowo
85 7 189 424
sekretariatmosir@michalowo.eu
mosir.michalowo.eu


Oferta ośrodka:


  • BASEN SPORTOWY 

§ długość25 metrów, szerokość 12,5 metrów

§ 6torów ze słupkami startowymi

§ głębokośćod 1,20 do 1,80m

§ temperaturawody 27°C 

Basen umożliwia organizację zawodów sportowych orazgier dla dzieci i młodzieży. Zróżnicowana głębokość basenu ułatwia prowadzenienauki pływania i zapewnia duże bezpieczeństwo. Dzięki specjalnej konstrukcji przelewów lustro wodyznajduje się na wysokości posadzki.

  • CZĘŚĆ REKREACYJNA

§ basen z dyszami masującymi, gejzerem iwodospadem

§ głębokośćod 0,90 do 1,20 m

§ temperaturawody 30°C 

Ciepła, krystaliczna woda zapewnia miły wypoczynek, aniewielka głębokość basenu umożliwia bezpieczną naukę pływania. Zainstalowany wodospad, gejzer i masaż bocznypozwalają odprężyć się i zahartować organizm. Brodzik to wspaniałe miejsce zabaw dla najmłodszych.

  • ZJEŻDŻALNIA  RUROWA

§ wewnętrzna

§ wylotw części rekreacyjnej basenu

Przejazd zjeżdżalnią rurową to wspaniała rozrywka dladorosłych i dzieci od 10 lat. Umiejętna technika zjazdu pozwala na osiągnięciezawrotniej prędkości. Specjalne wykonana hamownia gwarantuje bezpiecznelądowanie.

  • WANNA JACUZZI

§ spieniona, rozgrzana woda

§ wewnętrznedysze do  hydromasażu

§ głębokość0,80m

§ temperaturawody 35°C

Wanna jacuzzi zapewnia doskonały relaks. Kąpiel w niejodpręża i usuwa uczucie zmęczenia. Hydromasaż wpływa korzystnie na stan zdrowia orazfunkcjonowania narządów ruchu. Z wanny mogą również korzystać małe dzieci pod opiekąosób dorosłych.

  • SAUNA SUCHA

§ wykonana z najwyższej jakości materiałów

§ wygodneławki, termometr i klepsydra dopomiaru czasu

§ dostępneprysznice z zimną wodą

§ temperatura80- 100°C, wilgotność 5- 20%

Sauna doskonale hartuj, zwiększając odporność na przeziębienie i grypę. Wysoka temperatura oczyszcza organizm i przyspiesza przemianę materii. W saunie znajduje się sterowany elektrycznie piec wypełniony specjalnymi kamieniami. Wnętrze pomieszczenia nagrzewa się do temperatury maks 100°C, wilgotność nie przekracza 20%.

  • PODGRZEWANA LEŻANKA

§ temperatura 32°C

§ ceramicznapowierzchnia

Nie ma nic przyjemniejszego jakchwila poświęcona tylko i wyłącznie sobie – moment spokoju, wyciszenia. Dlategoteż do naszej oferty rekreacyjnej dodaliśmy jedyny w swoim rodzaju relakspoprzez podgrzewaną powierzchnię oraz ergonomicznie zaprojektowany kształt.Temperatura powierzchni w wysokości 32 stopni zapewni optymalne poczucie wypoczynku, podobne do siedzenia na słońcu-podgrzewana leżanka wpływa relaksacyjnie i rozluźniająco na systemimmunologiczny. Przyjemne ciepło płynące z ceramiki połączone z niskąwilgotnością i aromatem działa odprężająco i regeneracyjnie na nasze ciało,staje się miejscem wyciszenia po zgiełku dnia codziennego- miejscem gdzienaładujemy się pozytywną energią i poczujemy się po prostu dobrze.

  • SIŁOWNIA

§ wyposażona w nowoczesny sprzęt firmyOLIMP

§ sprawnawentylacja 

Sala umożliwia prowadzenie ćwiczeń kształtującychsiłę, koordynację oraz sylwetkę.


Copyright © 2019
projekt strony ......... | oprogramowanie choruzy.pl